Навчально - методична робота

Навчально - методична робота

Розроблено і впроваджено у навчальний процес НТУУ"КПІ"

Співробітники лабораторії приймали безпосередню участь в технічному переоснащенні Великої фізичної аудиторії нашого університету. Було розроблено та виготовлено електронний довідково-інформаційний комплекс викладача, наочні засоби у вигляді таблиць фізичних величин, організовано роботу з розробки, виготовленню та монтажу скульптурних портретів видатних вчених-фізиків.

Для політехнічного ліцею НТУУ"КПІ" розроблено та впроваджено в навчальний процес довідково-інформаційний комплекс викладача хімії.

Оформлено лабораторію механіки та оптики фізико-технічного інституту наочно-методичними та довідково-інформаційними засобами (розроблено та виготовлено портрети видатних вчених-фізиків, довідково-інформаційні таблиці та наочно-методичні транспаранти).

Велика фізична аудиторія :

- довідково-інформаційний комплекс викладача хімії;

- таблиця фізичних параметрів та величин;

- скульптурні портрети вчених-фізиків.

Політехнічний ліцей :

- довідково-інформаційний комплекс викладача;

Фізико-технічний інститут :

- оформлено лабораторію механіки та оптики наочно-методичними та довідково-інформаційними засобами (розроблено та виготовлено портрети видатних вчених-фізиків, довідково-інформаційні таблиці та наочно-методичні транспаранти).Про Нас | Написати нам листа | 2008 Науково-виробнича лабораторія "ДИДАКТИК" | Модератор сайту: Довженко А.О.